Zdravé klimatizovanie

Hľadáte čistenie klimatizácie v Trnave a blízkom okolí? Kontaktujte Master Klíma! Len Master Klíma vám môže vyčistiť klimatizáciu ešte pred letom. Aj keď už pomaly horúčavy začali, skvelý tím z Master Klíma si hravo poradí s čistením vašej klímy. Napriek pravidelným plánovaným servisom, ktoré náš tím má, si nechávame priestor aj pre neodkladné poruchy alebo čistenie klimatizácie. Preto nás môžete ihneď kontaktovať a dohodnúť si s nami termín čistenia vašej klimatizácie. Čistenie klimatizácie je veľmi dôležité nie len pre lepšie fungovanie a dlhšiu životnosť vašej klimatizácie, ale hlavne pre vaše zdravie.

klimatizácia

Ak rozmýšľate či ju má význam čistiť, keď ste ju používali len krátko, a či nás vôbec volať a dávať peniaze za čistenie? Naša odpoveď je, áno. Každoročne treba vyčistiť vašu klimatizáciu aspoň raz, bez rozdielu, či bola používaná a pustená alebo nie. Okrem prachu, ktorý sa ukladá na filtre vo vnútri klimatizácie, sa do vašej klimatizácie dostávajú aj iné nečistoty, baktérie, plesne, vírusy, ktoré môžu byť príčinou vzniku zdravotných problémov. Aj keď klimatizácia dlhšie nepracuje môže byť dobrou pôdou pre mikroorganizmy, ktoré sa usádzajú v póroch filtra, kde sa rozmnožujú, a keď klimatizáciu opäť zapnete rozfúkajú sa do ovzdušia a vy a vaša rodina ich dýchate vo vzduchu, ktorý koluje v izbe.

klíma

Tieto nečistoty a mikroorganizmy môžu spôsobovať najmä problémy z dýchaním, alebo respiračné zdravotné problémy, ako aj zosilnenie alergie, či iné zdravotné problémy. Preto investícia do čistenia klimatizácie sa oplatí, pretože investujete vlastne do vášho zdravia, keď vykonávate preventívne opatrenia, ktoré by mohli negatívne pôsobiť na váš organizmus. Nechajte si odborne vyčistiť vašu klimatizáciu a klímujte zdravo a bez rizika. Vaše zdravie predsa za to stojí, a okrem toho sa vám odmení aj vaša klimatizácia dobrým fungovaním.