Štýlová a elegantná

Hľadáte nejakú blúzku, ktorá bude štýlová, moderná, elegantná a zároveň praktická, jednoduchá, univerzálna a bude sa hodiť ku všetkému. Už hľadať nemusíte, pretože práve ste ju našli! Dámska blúzka Myrcella 102 by nemala chýbať v šatníku žiadnej ženy. Pripravte sa na jarnú a letnú sezónu s novou dámskou blúzkou Myrcella Bigstarjeans Staré múdre príslovie hovorí, že v jednoduchosti je krása. A s blúzkou Myrcella zistíte, že je to naozaj tak. Tento univerzálny odevný kúsok sa hodí takmer na každú príležitosť a vždy budete vyzerať moderne, elegantne a štýlovo. Blúzku Myrcellu 102 môžete obliecť ráno do práce, poobede na nákupy a večer do baru s priateľmi a vždy budete vyzerať krásne, elegantne a pútavo.

štýlová a elegantná

Vďaka svojej jednoduchosti a prirodzenej elegancii si k nej môžete obliecť čokoľvek: džínsy, klasické nohavice, elegantné čierne nohavice, ale taktiež bude vyzerať super v kombinácii so sukňou. V chladnejšom období pôjde k saku aj k džínsovej bunde. Nech vyznávate akýkoľvek módny štýl, blúzka Myrcella 102 musí byť jeho súčasťou, pretože táto blúzka je nadčasová klasika, ktorú budete nosiť neustále. Elegantnosť blúzke Myrcelle 102 dodávajú aj nabraté trojštvrťové rukávy. Blúzka Myrcella je jedinečná aj vďaka svojmu zloženiu a kvalite. Má 95% bavlny, čo znamená že je príjemná na nosenie a ľahká na udržiavanie.

dámska blúzka

Vďaka elastanu sa ľahko natiahne a pekne priľne na vaše telo. Objednajte si ju u nás v e-shope za zvýhodnenú cenu 15 euro. Vďaka súčasnej zľave môžete ušetriť takmer 10 euro. To sa naozaj oplatí! Ak v e-shope Big Star urobíte nákup nad 50 euro dopravu máte zdarma. Ak máte jednu z našich predajní blízko radi vás uvítame aj v nich a budete si môcť blúzku Myrcella 102 hneď vyskúšať a sami uvidíte, ako vám pristane. Naše predajne nájdete v mestách Prešov, Košice, Žilina.