Niekedy radšej slnečné lúče, inokedy tieň

Ľudia celú zimu čakajú na príchod teplého letného obdobia. Tešia sa na slnečné dni, kedy konečne nebudú musieť byť zatvorený doma, ale budú môcť tráviť čas von v prírode, alebo na terase s kávou v ruke. Niektoré dni počas leta sú chladnejšie a zamračenejšie, no naopak, niektoré sú zas neskutočne horúce a človek sa nemá kde skryť pred slnkom. Preto je dobré zaobstarať si niečo na zakrytie, či už do domu, alebo na terasu. Na webovej stránke https://www.screenoverolety.sk/ ponúkajú textilné rolety. Sú vhodné tak ako do domácnosti, tak aj na vonkajšie použitie.

screenové rolety

Ochránia vás pred slnečnými lúčmi a vy sa aj v lete budete cítiť pohodlnejšie. Keď si vezmeme domácnosť, máme radi keď nám preniká slnečné teplo do izieb. Avšak niekedy to je až nepríjemné a preto by sme si mali zatiahnuť okná. S textilnými roletami sa ľahko pracuje a ochránia vás dostatočne pred slnkom. Ak máte vonkajšiu terasu, môžete aj na ňu použiť tieto rolety. Viete si ich nechať otvorené, stiahnuť ich do polovice alebo úplne nadol. V každom prípade vedia pomôcť aj počas večerov, kedy sa chcete na terase ochrániť pred škodlivým a otravným hmyzom a tak vám vytvoria takzvané steny a vy si budete môcť v pokoji užívať večer.

screenové rolety - terasa

Screenové rolety majú aj výhodu toho, že cez ne pekne vidíte okolie, a v noci, keď máte dnu zapnuté svetlá, tak vidno maximálne čierny obrysy postáv. Nik teda nebude vedieť, čo v noci robíte pri zasvietenom svetle. Taktiež vás rolety chránia pred škodlivým UV žiarením, čo je pre pokožku veľmi podstatné. Šikovní ľudia z tejto stránky vám vedia vyrobiť rolety na mieru. Čiže aj keď budete mať okno na celú jednu stenu, nebude problém si zaobstarať roletu. Čo sa týka ovládania týchto roliet, dá sa ich ovládať vypínačom, ovládačom alebo aj pomocou mobilnej aplikácie. A to je veľmi veľké plus. Samozrejme, ak sa vám nepáčia takéto metódy ovládania, viete si vybaviť aj rolety na manuálne ovládanie. Pracovníci vedia vyhovieť vo všetkom.