Spoznajte samy seba

Každý človek je iný a preto ho vzrušujú iné veci a iné dotyky. Ak máte partnera, tak už viete, čo ho dokáže navnadiť a čo nie. Viete, že nemá rád bozky na krk alebo že neznáša, keď ho chytáte za zadok. Naopak dokáže ho vzrušiť, keď mu nežne hladíte vnútorné stehno a pokračujete ešte vyššie alebo naopak, keď mu olizujete ušné lalôčiky. Všetky tieto veci ste odpozorovali a zistili časom. Viete to však aj o sebe? Zaujíma sa váš partner o vás? Trápi ho, čo vás vzrušuje alebo je mu to srdečne jedno? Pozná vaše telo ako svoju dlaň, či vás nedokáže navnadiť takmer vôbec? Vie, že existujú erotogénne zóny a na vašom tele ich pozná všetky? Či len tak tápa a skúša ešte stále?

sexy-6190527_1920

Muži sú celkovo taký druh, že nemajú radi, keď ich niekto kritizuje. Utrpí pri tom ich ego a to predsa nemôžu dopustiť. Na žene vyskúšajú zopár druhov predohier, ale nebudú experimentovať do nekonečna, ich to veľmi nebaví. S tou istou ženou. Keby ešte s nejakou inou, tak to by si možno dali skôr povedať, ale takto ich to moc neláka.

sexy-5136670_1920

Preto, keď by ste radi zistili, čo vás vzrušuje, tak odporúčam masáž lingamu. Je to masáž intímnych častí tela. Či už ste žena alebo muž, to je už úplne jedno. Stačí, keď ste si vedomí toho, že váš partner alebo vy sám nepoznáte svoje telo. Pri tejto masáži zistíte aké je to, keď sa vás niekto nežne dotýka a hladí vás na miestach, ktoré sú na stimuláciu najvhodnejšie. Nie sú to amatéri ako človek, ktorého máte doma, ale overený a vyškolený personál, ktorý vie, čo má robiť. Vie, na ktoré miesta je človek háklivý a vie, kde sa má druhého dotýkať, aby ho priviedol až do siedmeho neba. A tam by ste sa isto radi dostali, že? Vzrušenie sa bude dať krájať, tak si to nenechajte ujsť. Pri tejto masáži ešte viac precítite a spoznáte vlastné telo. Zistíte, čo je vám príjemné a čo nie. Zistíte, ktoré časti tela treba stimulovať a na ktoré sa môžete vykašlať.