Rodinný fotoalbum

Deti rastú, ale fotka ostáva. Urobte si preto album vašich ratolestí, ktoré si môžete otvoriť kedykoľvek a potešiť sa z fotiek, ktoré ste možno urobili pred mnohými rokmi, ale ešte stále znamenajú pre vás veľa. Narodenie, prvé kroky, prvý zúbok, prvá cesta do školy, maturita, svadba a mnoho dôležitých momentov vašich detí je možné zachytiť jednou momentkou pomocou objektívu, ktorá vám ostane navždy. Napriek neustálemu zlepšovaniu digitálnych technológií, ktoré nám uľahčujú naše životy, ešte nič neprekonalo papierovú fotku. Možno sa pamätáte ešte na to, ako ste spolu so starými alebo dokonca prastarými rodičmi pozerali staré rodinné albumy ešte s čiernobielymi fotkami, na ktorých boli malé deti, ktoré sa hrali s hračkami alebo sa fotili v nejakom fotoštúdiu v tej dobe.

fotka

Stavíme sa, že to bola veľká zábava pre nich a aj pre vás a ako deti ste si radi pozerali takéto albumy. Zabávali ste sa nad tým, ako kto vyzeral, aké účesy sa nosili, ako boli oblečení dotyční na fotke, alebo s čím sa hrávali vaši starí rodičia. Tak prečo si nevyrobiť aj váš takýto rodinný album, ktorý budete môcť ukazovať vašim deťom a potom vaším vnúčatám.

fotky

Vyvolávanie fotiek a cena, teraz vôbec nie je také drahé ako to bolo kedysi. Cena fotiek zavisí hlavne od rozmeru, ale aj kvality tlače. U nás vo www.fotkyzababku.sk to dokonca môžete urobiť online. Stačí nahrať fotky do nášho online systému a už o pár dni ich budete mať doma, bez toho, aby ste museli niekam chodiť. To je super nie? Tak to vyskúšajte a urobte si album vašich detí, alebo rodinný album, ktorý zachytáva dôležité momenty vašej rodiny, ktoré budú pozerať aj ďalšie vaše generácie. Fotoalbum, ktorý môžete vytvoriť môže byť tiež pekným osobným darčekom pre blízku osobu. Alebo jej u nás tiež môžete urobiť fotoobraz z dôležitého momentu, ktorý ste spolu prežili, a na ktorý bude rada pozerať.