Mramorová kuchynská doska, ktorú budú všetci obdivovať

Kuchyňa a možnosti jej riešenia sú veľkou témou v každej domácnosti. Jej realizácia stojí nemalé finančné prostriedky a preto je jej výber aj vrátane doplnkov dôležitý a musíme starostlivo zvažovať hlavne použité materiály.

V prípade, že plánujete organizáciu kuchyne na dlhšie obdobie a záleží Vám na kvalite, dlhej životnosti, praktickom využití a jednoduchej údržbe potom je mramorova doska v podobe kuchynskej pracovnej dosky tou najsprávnejšou voľbou.

window-3077128_640

Podobne ako v prírode, tak isto aj vo forme pracovnej dosky je mramor mimoriadne odolný voči všetkým vplyvom. Ušľachtilým a špeciálnym spracovaním pôvodnej mramorovej horniny získate pracovnú dosku, ktorú si zamilujete a kamaráti Vám ju budú obdivovať. Vždy bude ako nová, čas jej neublíži, jej povrch budete čistiť jemnou handričkou, bez akýchkoľvek kuchynských chemikálii a dokonca nebudete musieť používať špeciálne podložky pod horúce jedlá alebo čerstvo upečený koláč.

Je unikátna a v ponuke je množstvo vzorov, ktoré sú jedinečné, každý kus mramoru je iný. Majú vyfarbenie, ktoré im tisícročiami dodávali prímesi pôvodného mramoru a preto je ich kresba a štruktúra neopakovateľná, podobne ako všetky ostatné prírodné materiály.

Mramor nepôsobí chladne, ani robustne, nemusíte sa toho obávať, správne zvolený vzor vkusne zladený s Vaším interiérom Vám prinesie prírodnú krásu a teplo.

Mramor je aj vďaka svojej úprave luxusný prvkom akéhokoľvek priestoru a platiť to bude aj v podobe pracovnej kuchynskej dosky. Váš priestor kuchyne bude útulný, ale zároveň aj prirodzene elegantný a luxusný.

kitchen-3575052_640

Mramor je prírodná hornina a všetky prírodné materiály majú veľké výhody oproti ostatným materiálom – sú odolné aj voči poškriabaniu, čo je v kuchyni bežný problém, odolávajú UV žiareniu a slnko ich nepoškodzuje, čo je takisto problém v slnečných kuchyniach, mnohé dosky časom vyblednú, nepodliehajú hnilobe a sú maximálne bezpečné pre potraviny. Zároveň pôsobia ako prírodný chladič a jedlo Vás len tak ľahko nepopáli.

Množstvo dôvodov pre ktoré je vhodné zvoliť mramorovú pracovnú dosku.