Prekvapte netradičným darom

Chystáte sa na oslavu a nemáte ešte darček? Výbornou voľbou sú darčekové koše, ktoré obsahujú mnoho biopotravín a rôznych delikates určených nielen pre gurmánov, ale pre každého, kto rád skúša nové a netradičné chute. V ich útrobách nájdete aj lokálne biopotraviny z našich regiónov, vychýrené miestne špeciality, ale aj pochúťky a delikatesy z rôznych kútov sveta. Na Slovensku sú mnohé z nich v predaji len na darčekové kôše. Nie je dôležité, z ktorého kúta Čiech či Slovenska si ich objednáte, dodávame ich už do dvoch dni, ale je možné mať ich expresne rýchlo, čo znamená, že u vás môžu byť už nasledujúci pracovný deň. S ich vzhľadom a obsahom budete určite spokojní.

180626-darcekovy-kos-zlaty

Máte vlastnú predstavu o tom, čo by taký kôš mal obsahovať? Nie je problém, aby ste si kúpili prázdny a doň si vybrali tovar podľa vlastného uváženia. Aj túto službu vám poskytneme u nás. No ak si vyberiete z predpripravených darčekových košov, ktoré máme vytvorené napríklad na oslavu životného jubilea alebo niektorý zo špeciálne zostavených napríklad s obsahom bezlepkových potravín, určite budete takisto spokojní. Ku každej objednávke vám pribalíme aj vínko z našej ponuky.

Potešiť zamestnanca alebo obchodného partnera či kolegu je možné aj takýmto spôsobom. Chutné, ale hlavne zdravé pochutiny z koša dokážu každého potešiť a vy určite zabodujete práve u tam, kde potrebujete.

goch000563_01_godiva-ultimate-chocolate-gift-hamper

Konečná cena za naše služby a tovar zahŕňa servis, čo je prázdny kôš, jeho obsah, teda produkty, aranžovanie či exkluzívne venovanie na požiadanie. Zaslať ho je možné priamo obdarovanému, stačí len, ak na objednávke vyplníte dodaciu adresu a za tovar zaplatíte platobnou kartou. Viac sa tým už nemusíte zaoberať, my tovar doručíme na danú adresu, ak budete požadovať, tak aj expresne rýchlo. V deň objednania je možnosť si kôš vyzdvihnúť v Košiciach.