Na svoju erekciu myslite v predstihu

My ľudia sme už raz takí. Problémy riešime až vtedy, keď nastanú. Akoby nám naozaj nedochádzalo, že prevencia je omnoho efektívnejšia, zdravšia a aj nepomerne lacnejšia. Prevencia je veľmi podstatná aj čo sa vašej erekcie týka. Ja som našťastie vzal rozum do hrsti dostatočne skoro, čo mi zachránilo moju mužnosť. Moji dvaja bratia a niekoľko kamarátov, však začali svoje problémy riešiť naozaj až vtedy, keď bolo dosť neskoro.Silueta tváre muža v tme.jpg

Kedy zapracovať na vlastnej mužnosti

Na posilnení erekcie môžete začať pracovať kedykoľvek, a to bez rozdielu veku. Veď, keď niečo môže fungovať lepšie, tak prečo tomu trošku nepomôcť, že? Vo všeobecnosti platí, že do takej tridsiatky, by sa nič desivé nemalo diať. Po prekročení tejto vekovej hranice, je to už trošku iné. Telo prirodzene starne, hladina testosterónu sa pomaličky znižuje, takže je najvyšší čas pristúpiť k preventívnym opatreniam.

Ako na to

Nasledujúce rady, nie sú žiadne overené lekárske metódy a dokonca ani neviem o tom, že by na nich prišli americkí alebo britskí vedci. Ide o moju vlastnú skúsenosť, takže ak by niečo z toho, čo vám o chvíľku prezradím nefungovalo aj vo vašom prípade, proste niektoré veci preskočte alebo ich prispôsobte sebe.
Postavy muža a ženy, ktoré stoja oproti sebe, pred nočnou oblohou.jpg

  • Prvá vec, ktorú urobím, keď ráno vstanem, je intenzívna niekoľkominútová rozcvička. Obmieňam si ju podľa nálady. V lete chodím behať, v zime skáčem cez švihadlo alebo robím iné cvičenia, ktoré sú určené na prekrvenie organizmu.
  • Snažím sa jesť čo najviac potravín, ktoré telu robia, takpovediac, dobre. Nebudem vám vymenúvať desiatky výživových doplnkov a zdravých potravín, pretože je ich naozaj dosť. Základom je, aby ste svoju telu dodávali všetky potrebné látky, ktoré mu pomáhajú fungovať.
  • Sedenie je pre potenciu hotová smrť. Preto dodržiavam jedno pravidlo, a to, že nikdy nesedím dlhšie ako pol hodinu. Možno si to neviete predstaviť. aj ja pracujem v kancelárii, takže si nemôžem dovoliť behať každú pol hodinu. Verte, že stačí, ak na chvíľku vstanete, pretiahnete si kosti a budete pokračovať v práci.