Čo sa skrýva v Nitre?

z ze:11pt“>Nitra je na skok z diaľnice. Ani z Bratislavy nie je do nej ďaleko. Zopár nákupných centier, veľké obchody, svetelné križovatky a nažhavené dievčatá. Privat Nitra je tu pre vás. Ak túžite po nymfomanke ste tu správne. Ak máte chuť na mladú dvadsiatku, takisto ste tu správne. Zrelá žena je prichystaná tiež len pre vás práve tu. V podväzkoch, s dlhými, či krátkymi vlasmi. Na výber máte z troch dievčat, žien. Jedna z nich ponúka len tantra masáž. Masíruje však nahá, dotyky sú jej príjemné a tak ich plne akceptuje. Je to profesionálka na úrovni. Pomasíruje vás aj svojimi nádhernými prsiami.

prsia v podprsenke

Nuru masáž, či masáž celého tela, môžete si zaželať podľa seba. Miery má priam takmer dokonalé ako modelka. Váhu za akú by sa nemusela hanbiť ozaj žiadna modelka. Výškou za modelkou síce zaostáva, no ako sa hovorí dobrého veľa nebýva. Zaručene vás očarí svojimi hrdzavými vlasmi. Napadá mi ďalšie porekadlo, že keď je strecha hrdzavá, pivnica býva vlhká… Prídete sa na to pozrieť? Ďalšou ženou je hnedovláska Karin. Takisto poskytuje masáž – tantrickú masáž. Je však zatiaľ na amatérskej úrovni. Ak však vyskúšaš, pridáš jej skúsenosť a možno práve vďaka tebe postúpi na profesionálnu úroveň. Tiež masíruje úplne nahá a nežné dotyky sú jej príjemné. Je plne seriózna.

žena na ulici

A poslednou žienkou z privátu Nitra je nymfomanka, ktorá je otvorená aj rôznym sexuálnym praktikám. Nie je jej cudzia ani trojka, ktorú vie zabezpečiť prostredníctvom svojich známostí. Pôsobí na profesionálnej úrovni. Za príplatok si vezme aj tvoje semeno do úst. Vzrušujúca predstava, že? Za hodinu s ňou sa môžeš urobiť aj viac krát za sebou, nebude ti to počítať, ani vyčítať. Na tom nezáleží. Užijete si to spolu tak, či tak. Bozky ti opätuje, ak jej budeš dostatočne sympatický. Vyskúšate rôzne polohy a sex si užijete s ochranou. Cenovo sa ti viac vyplatí celá hodina za 120 €. Tak poď do toho (teda skôr do nej).