Džínsy v hlavnej roli

Dokážete aj vy oceniť pohodlnosť a štýlovosť v každom smere? A pritom dokonale sediace nohavice sú pre vás ako dar z nebies? Pohodlnosť a štýlovosť pobudne v našich šatníkoch ešte dlhšiu dobu. Je to skvelá správa, pretože ide o módne kúsky, v ktorých sa budete cítiť pohodlne, sama sebou a zároveň pri správnej kombinácii a celkovom doladení, sa stanete módnou ikonou slovenských ulíc. Práve na tieto typy oblečenia sme sa v dnešnom článku zamerali, aby ste sa vy mohli inšpirovať aj počas tejto jari.

trend

1. Džínsy v hlavnej úlohe

Džínsy sú už niekoľko desaťročí absolútnym hitom a patria do šatníka každej dámy alebo pána. Neustále sa posúvajú na vyššiu a vyššiu úroveň, pribúdajú nové strihy a prevedenia. Záleží už len na vašej nálade a vkuse, ktorý kúsok si zvolíte. Či to budú priliehavé skinny džínsy, v ktorých dokonale vynikne vaša postava alebo pouličné a voľné baggy jeans, ktoré dodajú ten správny mládežnícky imidž a v uliciach v nich budete jednoznačne neprehliadnuteľná. V rebríčku trendy roka bude dominovať typ džínsov regular fit jeans. Predstavujú zlatú strednú cestu medzi elegantným, šik a zároveň pouličným štýlom. Pristanú každému typu postavy a dajú sa kombinovať či už v športovom alebo vo formálnom štýle. Všetky spomenuté typy džínsov a mnoho ďalších nájdete na stránke Dámské rifle, jeansy BIG STAR – džínsy pre každú postavu.

2. Dominantné sako – farebné, vzorované, výrazné,…

Sako v pestrých farbách! Práve to sa bude nosiť túto sezónu. Nebojte sa improvizovať a uvoľniť uzdu fantázii. Obyčajnému klasickému outfitu dokáže najlepšie dodať ten správny šmrnc zaujímavé sako či bunda. Navyše vám dodá istú dávku sebavedomia a v ostatných budete vzbudzovať rešpekt. A pri správnej voľbe, nemusíte ho nosiť len do práce či do školy, ale pokojne aj do mesta na nákupy či kávičku s priateľmi.

koža

3. Koža vo všetkých prevedeniach

Koža sa odpradávna spojovala s elegantnosťou, bohatstvom a bohémskym štýlom. Nemusí ísť len o koženú bundu, pokojne vyskúšate aj koženú košeľu či kožené nohavice. Alebo u môžete takisto zakomponovať do doplnkov, topánok alebo kabelky. Krásne farby pri umelej koži sú okrem čiernej aj napríklad tmavočervená či smaragdovozelená. Pozornosť sa oplatí venovať určite aj správnemu výberu šperkov a iných doplnkov. Správne ladené hodinky, náušnice či retiazka alebo šatka dokážu vycibriť do dokonalosti každý outfit.