Zdravý darčekový kôš pre ženu

Aj keď posledný rok nebol priestor na oslavy a stretávanie sa, naše životy sa pomaly dostávajú do normálu a s tým spojené aj stretávanie sa ľudí. Rodinné oslavy sú príležitosť, kedy sa stretnete s rodinou, porozprávate sa a spoločne sa zabavíte. Na tieto akcie sa však nechodí s prázdnymi rukami. Ak neviete aký darček so sebou priniesť, darčekový kôš je vždy dobrá voľba.

christmas-hamper-2422313_1280

Čo by mal obsahovať darčekový kôš?

Zatiaľ čo muža potešíte skôr obyčajným alkoholom, darčekový kôš pre ženy môže obsahovať produkty od výmyslu sveta. Alkohol by však nemal chýbať ani u ženy. Vhodné je kvalitné víno. Ďalším z nápojom, ktorý by v balíčku nemal chýbať je dobrý čaj. V dnešnej dobe sa stále viac rozširuje trend zdravej výživy. Bioprodukty sú vďačným darčekom a najmä ženy čoraz viac vyhľadávajú túto alternatívu. Čo pridať ovocné či zeleninové šťavy v peknom balení?

christmas-hamper-2422311_1280

Potraviny v balíčku by mali byť aj na potešenie chuťových buniek. Kto by sa nepotešil čokoláde? Zdravšiu variantu si môže vychutnať každý bez výčitiek. Malé drobnosti ako oriešky, keksíky, cukríky či rôzne snacky tiež nesmú chýbať. Pridať môžete tiež med či sirup, ktoré dokonale doplnia zdravé raňajky. Ženy však myslia aj na svoju krásu. Čo takto pridať do darčekového koša aj produkty na zovňajšok? Každú ženu potešíte prípravkami, ktoré môže použiť pri starostlivosti o svoje telo. Mandľový či iný olej, krémy či masky na pleť. Bio kozmetika je čoraz viac obľúbená a jej účinky sú nenahraditeľné. Ak sa vám zdá toho málo, porozmýšľajte nad osobou, pre ktorú je darčekový kôš určený a pridajte aj niečo osobné.

Tip na záver.

V dnešnej dobe sa veľa ľudí zaujíma o bylinky a doplnky na podporu imunity, pozitívneho myslenia či energie. Tieto výrobky dokonale doplnia váš kôš a obdarovaná osoba vám bude určite vďačná. Už stačí len zablahoželať s úsmevom na tvári a popriať veľa zdravia.