z rozprávky do rozprávky

Pamätáte RUBIKOVU kocku ja som to milovala a čo vy. Vedela som sa zabaviť učiť rôzne variácie nie každý to vie poskladať aby boli rovnaké farebne všetky strany . Je to dobre na logické myslenie milujem také hry asi si ju opäť kúpim majú ju v čínskom obchode tuším za5 eur určite si to kúpim. Ale takých vecí by bolo neúrekom čo by som brala len by som musela mať milióny eur no nie som chamtivá ani mamonárska. Ako známa je bez roboty momentálne robila ako že robila a pritom bola stále doma len cez pc občas chodila na porady do BA v SPP referent ale tam musela obrovské peniaze nahrabať tá má toľko času že furt robí choré objednávky za 100 eur objednáva poštové známky stále plus mince choré už sa ani v izbe vlastnej nepohne súce na liečenie.

hrajme sa a udrž si kondíciu

My hovoríme že má asi mlynček na peniaze nenormálne. Táto doba nás ničí sme závislí na pc nevieme sa ani pohnúť ďalej v minulých časoch to bolo o niečom inom sme sa hrávali kadejaké hry vonku pri potoku a či vo vnútri mám na mysli ako deti teraz je to o ničom aj dnešná decká populácia aj mládež je totálne závislá pc, mobile a podobne zariadenia sú ako droga pre túto spoločnosť ako KOKAIN hnus voľakedy mal človek aspoň súkromie teraz vás sledujú hádam na každom vašom kroku cez mobilné zariadenia povráva sa že aj hry ktoré stiahnete do smartfón a podobne majú zabudované kamery v očiach napríklad MY TALKING ANGELA  a rôzne iné hry až je to tak ja by som zavrela do väzenia tých čo to vymysleli veď je to choré aby človek nemal nikde súkromie už ani ako sa povie na WC. Čo je toto za doba chorá fuj ide m to celé na nervy. Fakt mám sto chutí ísť niekam na pustatinu bývať do lesa alebo do kláštora už ma to celé prestáva baviť.

poďme kresliť

Človek je totálne unavený kvôli tejto zatratenej dobe. Keď sa pozerám na decká chvíľu sa hrajú no v zapätí sú pricapené na mobiloch a na internete. Ja by som môjmu decku keby že mám svoje ani nedovolila mobil mať až neskôr. Keď sa zamyslíme ako žije jedna rodina vegánov sú ÍRSKEHO pôvodu žijú v lese majú obrovskú farmu dve malé deti tá 4 ročná ich dcéra nemá mobil len rodičia jej brať je 2 ročný  ja to schvaľujem ony pridávajú každý deň nové videa na sociálne siete on je podnikateľ je doktor bože tak žiť mimo civilizácie aj keď používajú na prácu internet ale je v lone prírody tí ľudia sú šťastní stále sa usmievajú tam nevidíte zachmúrené tváre ako u bežnej populácie ps. škoda že nemám také šťastie tak žiť možno raz.