New World: Svet plný dobrodružstva a nebezpečenstva čaká na preskúmanie

Aeternum je rozľahlý a rozmanitý svet, od bujných lesov a malebných pláží až po drsné hory a temné jaskyne. Na svojej ceste stretnete rôzne frakcie, bojujúce o moc a kontrolu nad ostrovom. Narazíte na nepriateľské stvorenia a budete musieť čeliť rôznym nástrahám, aby ste prežili. New World vám ponúka slobodu výberu. Vyberte si frakciu, ktorú chcete podporovať, a rozvíjajte svoje postavy podľa vlastných predstáv. Zbierajte suroviny, vyrábajte si predmety, budujte si domovy a utvárajte osudy Aeternum. New World ponúka širokú škálu aktivít pre fanúšikov PvP aj PvE. Môžete sa zapojiť do epických bitiek medzi frakciami, bojovať proti mocným bossom, plniť náročné úlohy a objavovať skryté tajomstvá Aeternum.

new world

Amazon Game Studios neustále pracuje na vylepšovaní a rozširovaní New World. Pravidelne pridávajú nový obsah, aktualizácie a opravy, aby ste mali vždy z hry čo najlepší zážitok. New World je MMO RPG pre tých, ktorí hľadajú výzvu, dobrodružstvo a slobodu. Ponorte sa do fascinujúceho sveta Aeternum a napíšte si vlastnú legendu! Okrem boja a prieskumu ponúka New World aj mnoho ďalších aktivít, ako je rybolov, varenie a skrášľovanie vášho domova. Môžete sa tiež spojiť s priateľmi a vytvoriť si silné cechy, s ktorými budete zdolávať tie najnáročnejšie výzvy. New World: Život na Aeternum nie je pre slabých.

hra new world

Život v New World nie je prechádzka ružovou záhradou. Čaká na vás drsná realita plná nástrah a nebezpečenstiev. Budete musieť bojovať o prežitie, zháňať si potravu a vodu, budovať si prístrešie a chrániť sa pred nepriateľmi. Svet Aeternum je nemilosrdný a odpustí vám len málo. Budete musieť čeliť rôznym výzvam, od drsných poveternostných podmienok až po útoky divokých zvierat a nepriateľských hráčov. Každá prekonaná prekážka vás však posilní a zocelí. Spolupráca je kľúčom k prežitiu v New World. Spojte sa s ostatnými hráčmi a vytvorte silné komunity. Spoločne môžete stavať mestá, obchodovať a brániť sa pred hrozbami. New World vám ponúka nespočetné možnosti, ako si vytvoriť vlastnú cestu. Môžete sa stať skúseným bojovníkom.