Široké nohavice

Baggy jeans alebo po slovensky povedané aj ako široké nohavice sú opäť v móde. A tešia sa veľkému záujmu hlavne v móde mladšej generácie. Niekedy ich nájdete aj pod označením ako oversize model. Do tejto kategórie spadajú aj staré dobré kapsáče. Nosili ste ich aj vy? Tak opäť ich môžete vytiahnuť z vašej skrine. Tento štýl nohavíc pred rokmi preslávili najmä raperské a hip-hopové spevácke a tanečné hviezdy. Pravdepodobne práve preto obľubuje tento štýl najmä mladšia generácia. Potom na niekoľko rokov bol tento model v úzadí a nebol tak veľmi populárny.

rifľovina

V súčasnosti je medzi mladými znovu hitom a obľúbená je práve kombinácia širokých džínsových nohavíc (baggy jeans) s vyšším pásom a krátkym tričkom alebo košeľou, ktorá odhaľuje pupok. Tento štýl rifľových nohavíc, je viacmennej určený na voľnočasové aktivity, ale dá sa k ním obliecť aj nejaká ta košeľa alebo blúzka, ale do veľkej elegancie by sme tu asi veľmi nemali chodiť. Je to štýl čisto uličný a s eleganciou nemá veľa spoločného. Preto, ak sa aj staršia generácia rozhodne siahnuť po tomto štýle, určite by mala zvážiť, čo si k džínsovým nohaviciam obliecť a obuť.

baggy jeans

Ak aj neholdujete predstave krátkeho trička, môžete zvoliť obyčajné tričko, ktoré máte v šatníku, čokoľvek športové bude určite dobre. Bude sa hodiť tiež čokoľvek jednoduché, obyčajné a pohodlné. No pozor, tento model dosť rozširuje vďaka širokým nohaviciam, robí optickú ilúziu širokých bokov a ak máte nedostatky v partiách zadku a stehien, odporučili by sme vám siahnuť po druhom type džínsových nohavíc. V našej predajni nájdete rôzne typy riflí ako aj rôzne štýly, bude naozaj náročné vybrať si tie správne. Ak potrebujete pomoc radi vám poradíme. Navštívte naše kamenné predajne (Žilina, Prešov,Košice) alebo našu internetovú predajňu a nájdite v nej tie pravé džínsy pre vás.