Zachráňte krajinu aby sme nedopadli ako v Grécku

Vy ako sa máte čo hovoríte na našich pánov poslancov ja hovorím des a hrúza škoda reči. Teraz chcú zas zrušiť špeciálnu prokuratúru choré rovno nech všetkých väzňov aj vranou prepustia bude tu ďalší masaker ako nedávno v Prahe. Veď toto ich zmýšľanie nemá obdoby. Viete čo vyhlásil IBRAHIM MAIGA že pokiaľ v parlamente budú títo pajáci nepríde na Slovensko ani sa mu nečudujem toto je štát postavený na hlavu. Tento štát klesá ako TITANIC ku dňu. V tomto štáte sa už nevyzná ako divá sviňa naši gašparkovia sa len hádajú stále niečo ako riešia vždy sú na mŕtvom bode nič nedoriešia.

urobme poriadok

Zase komplikujú ľuďom život najprv hovorili že sa niečo dostane v marci čo sa týka 13 dôchodkov no sme zvedavé a včera bolo avízo že až koncom roka v decembri dostanú dôchodcovia 13 dôchodok  v sume 606 eur to sa musí človek dožiť ako tak v zdravý tu by vás skôr asi niekedy trafil šľak myslím kvôli tomu taká situácia des. Čo choré len sa odvolávajú hore dole ale chudobu vôbec neriešia ani chorých ľudí v minule dávali syna ktorý má ťažko chorú mamu viackrát žiadal opatrovateľsky príspevok no nemá ako žiť ani na lieky pre mamu žijú o hlade o smäde nenormálny systém tam hore vidia len seba na ľudí sa serú prepáčte za výraz. Človek by mal osobitne nervy na všetko . Ja keď vypätím šeky tak mi neostáva nič zvýšili mi invalidný dôchodok o 3.6 percenta choré teraz mám 89 eur len káblovú TV mám 24 euro a internet 13.20 eur plus diétna strava ostatne mi prd. Vôbec sa nestarajú ako majú ľudia žiť.

nemlčme ako sfingy v EGYPTE

Že vraj nižšia inflácia kde chodím každý deň do obchodu alebo každý druhý kúpim pár vecí a som na nule môže aj 10 robot robiť aj tak to nestačí finančne je to náročné na zdravie aj po psychickej stránke ja niekedy meliem už na posledný plyn dosť že má človek zdravotné problémy. Nechcem byť ironická ale neviem či to skončí dobré. Vyprávajú ako si majú ľudia šetriť ale ako čo majú ľudia strýkov a tety v USA nie každý kradne ako niektorý sedia na zadku v kancelárii ako manager a podobná sorta a zhrabnú viac ako 2000 e začo choré. Bola som vo Vrábľoch v utorok pár vecí som kúpila na jedenie sebe a mame diétne a vyše 25 e plus internet som platila a lekáreň vyše 13 eur otras a mala som v peňaženke skoro 100 eur a ostalo mi prd . Človek keby by mal peniaze riešim to inak dám sa celkovo do poriadku po zdravotnej stránke a začnem žiť úplne ale úplne iný život.