Párová masáž

Už len názov vás láka, už len názov znie dobre a už len z tých dvoch jednoduchých slovíčok srší romantika. A o to viac, že je to práve v hlavnom meste, Bratislave. Spoločné dotyky. Žíhavé prostredie. A vy sa odovzdávate do rúk svojmu miláčikovi tak veľmi, ako sa odovzdáva on vám. Chcete zažiť niečo nové, vzrušujúce, pikantné a jedinečné?

párová masáž

Párová masáž Bratislava na vás čaká

Určite si so svojou polovičkou radi vychutnávate spoločné chvíle, a čo je ešte lepšie, navzájom si spríjemňujete dni. V tejto uponáhľanej dobe sa ale na konci dňa niekedy ani nedá užiť to, že ste spolu, sami, a môžete sa konečne porozprávať. A presne pre vás, sa tu naskytuje ponuka párovej masáže, vďaka ktorej budete chvíľu môcť byť spolu, a pomôcť si navzájom odbremeniť sa od všetkého zlého, uvoľniť telo, myseľ a načerpať nové sily. Masáže sú overené metódy na liečenie kĺbov, chrbtice, držania tela no i pokožky. A ak sa vám nepáči alebo nepozdáva myšlienka toho, že by sa vás dotýkala iná osoba, tak nie je problém. V párovej masáži sa odovzdávate do rúk svojej polovičky. A tak si môžete navodiť slasť aj inde, než len v posteli. Okrem toho, že má masáž priaznivé účinky na telo a môže vám pomôcť k tomu, aby ste sa cítili lepšie, vám môže pomôcť aj v kríze. Ak práve nemáte najlepšie obdobie vo vzťahu, a slová sa hľadajú len ťažko, mali by ste vyskúšať párovú masáž. Slová nie sú potrebné, pretože všetko čo cítite, budete dávať do dotykov. Stačí aby ste sa sústredili na to, že je pred vami vaša polovička a vy jej chcete urobiť dobre. Masírovanie nie je ťažké, a hlavne nie, ak ide od srdca.

Uterák a sviečka na masáž

A čo môže byť krajšie ako robiť dobre niekomu, koho milujete?
A bude to o to lepšie, keď vám bude opätovať rovnakú láskavosť aj váš partner či partnerka. Ak by ste ale chceli len sledovať to, ako sa vaša polovička uvoľňuje a je spokojná, môžete si objednať párovú masáž s tým, že budete obaja masírovaný masérmi.

Tak čo? Od tohto zážitku, vás delí len málo.

Nezařazené