Kancelária

Hľadáte správne riešenie pre vaše kancelárie? Možno práve Systém MB-45 OFFICE je tým správnym riešením pre vašu firmu. Na prvý pohľad kancelárie vyzerajú ako openspace, ale každá kancelária, alebo niekoľko stolov je prehradených sklenenou stenou alebo dverami, čo poskytuje súkromie a lepšie sústredenie sa na prácu. Niekedy sa predpokladalo, že openspace je ideálnym pracovným prostredím. Každý má svoj stôl a je okrúžený svojimi kolegami, s ktorými môže ihneď komunikovať, poradiť sa, diskutovať, alebo jednoducho si vymeniť potrebné informácie, a takmer nemusí vstať ani zo stoličky.

dvere

No pri dlhšom používaní sa zistilo, že openspace nie je úplne ideálnym riešením pri väčšom počte zamestnancov. Je to hlavne z niekoľkých dôvodov. Nie je tak problém ani tak otázka súkromia ako takého, že by sa zamestnanci báli o svoje veci, alebo, že by im niekto z kolegov, niečo bral. Ide skôr o súkromie osobné, ak nejaký zamestnanec potrebuje volať s klientom, a vedľa neho dvaja kolegovia diskutujú o nejakom probléme, môže byť problematické úplne sa sústrediť na rozhovor. Taktiež to môže byť problém v prípade, keď dvaja zamestnanci, ktorí pracujú so zákazníkmi, majú obaja zákazníka v rovnakom čase.

kancelária

Veľmi je ťažké rozprávať po tichu a popritom viesť so zákazníkom rozhovor a dohadovať s ním dôležité veci. Preto je lepšie, keď aspoň zamestnanci, ktorí pracujú so zákazníkom, sú oddelení sklenenou stenou, aby aj zákazníci aj vaši zamestnanci mali svoje súkromie a mohli sa sústrediť na rozhovor. Systém MB -45 OFFICE Lmmont.sk je preto ideálnym riešením v takýchto prípadoch. Vaši zamestnanci majú svoje súkromie a pritom sa medzi sebou vidia a môžu spolu komunikovať. Nejaké návrhy a realizácie môžete vidieť aj na našej stránke. AK potrebujete poradiť s realizáciou, alebo vytvoriť cenovú ponuku, neváhajte nás kontaktovať.