Jednosmerné alebo obojstranné masáže

Tantra masáží sa môže zúčastniť skutočne každý. Dvere tantrického masážneho salóna sú vám otvorené v prípade, že sa rozhodnete tak učiniť a prísť. Tantrické masáže vychádzajú z učenia staroindickej tantry, ktorá je v súčasnej dobe náboženstvom aj filozofiou s prvkami meditácii. Tantrické masáže sú v súčasnej dobe skutočne obľúbeným spôsobom relaxácie, ktorí si zamilováva čím dalej tým viac ľudí. Okrem zaslúženého uvoľnenia si zo salóna taktiež odnesiete drobný darček a skvelé spomienky na toto nevídané sexuálne dobrodružstvo.

žena

Tantrické masážne salóny si možno predstaviť ako luxusné miesta, ktoré sú opradené históriou a nádychom Indie. V tantrických masážnych salónoch natrafíte na krásne mladé ženy, ktoré urobia všetko pre váš komfort a spokojnosť. Tantrické masérky sú vyškolené ženy, ktoré sa vám budú venovať od chvíle, ako prekročíte prah tantrického salóna a budú na vás dozerať počas celého masážneho programu. Je už len na vás, či sa rozhodnete pre program, v rámci ktorého sa vám masérka začne venovať až po sprche, ktorú je potrebné povinne v salóne absolvovať alebo sa k vám vaša krásna masérka pridá už v sprche, kde vám bude robiť spoločnosť.

žena

Rovnako tak je len a len na vás, či sa rozhodnete pre tantrický masážny program, ktorý je jednosmerný alebo obojstranný. Jednosmerný masážny tantrický program znamená to, že počas priebehu bude len vaša masérka tá, ktorá vám bude odovzdávať erotickú a sexuálnu energiu. V prípade, že sa rozhodnete pre obojstranný masážny tantrický program, budete mať možnosť všetky dotyky a pohyby opätovať svojej krásnej masérke. Masáže sú skvelým spôsobom ako objavovať seba samého a tajné zákutia svojej mysle. Prostredníctvom týchto masáží je možné lepšie spoznávať samého seba a objavovať zákutia vlastne sexuality, k čomu vám tieto tantrické masážne programy dopomôžu.