Užívajte si upravené nechty 2-3 týždne sa našimi gél lakmi

Zastavte sa na chvíľu a predstavte si, že môžete mať krásne nechty, ktoré vydržia týždne bez škrabancov, odlupovania sa alebo otrhania. To je realita s našou sériou EPIC a EXTREME Color gél lakov. Aplikácia gél laku na prírodné nechty nikdy nebola jednoduchšia. Stačí ho natrieť na celý prírodný necht rovnako, ako by ste to urobili s klasickým lakom, a následne vytvrdiť pod UV alebo LED lampou. Naša DUAL UV/LED Lampa je tou najkvalitnejšou voľbou pre túto aplikáciu, ktorá zaručuje dokonalý výsledok. Čo však robí naše EPIC a EXTREME Color gél laky takými výnimočnými? Je to ich odolnosť. Keďže ide o gél laky, sú mimoriadne odolné voči poškodeniu. Môžete si byť istí, že váš nechtový dizajn zostane neporušený, a to až 2-3 týždne. Samozrejme, výdrž závisí od kvality vašich prírodných nechtov a dodržiavania správneho postupu.

gel lak

Tieto gél laky ponúkajú niečo, čo klasické laky nedokážu – dlhotrvajúcu krásu a odolnosť. Vďaka nim môžete mať nechty, na ktoré budete hrdí, a to bez neustáleho retušovania a obnovovania. Práca s EPIC a EXTREME Color gél lakmi je neuveriteľne jednoduchá a rýchla. Nevyžaduje zručnosti modelátora nechtov, čo z nich robí perfektnú voľbu pre tých, ktorí sa chcú sami starať o svoje nechty alebo pre nechtových profesionálov, ktorí hľadajú rýchlejšiu a efektívnejšiu možnosť.

farebný gél lak

Vyberte si sériu EPIC a EXTREME Color a prepustite svoju kreativitu na voľno. Tieto gél laky sú dostupné v širokej škále odtieňov a textúr, čo vám umožní vytvárať jedinečné nechtové dizajny podľa vašich predstáv. Vždy budete vyzerať štýlovo a dokonale, bez ohľadu na príležitosť. Nebojte sa experimentovať s farbami, vzormi a efektmi. Vaše nechty môžu byť plátnom pre vašu kreativitu. S našimi gél lakmi bude vaša nechtová kreativita nekonečná. Ak ste pripravení na to, aby vaše nechty boli vo hviezdnom stave, je na čase začať s našou sériou EPIC a EXTREME Color gél lakov na nechtyy. Vaše ruky budú vždy v centre pozornosti, a to bez zbytočného komplikovania.